Untitled Document

DAVET

Değerli Meslektaşlarım

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği tarafından, 28 Ekim-1 Kasım 2015 tarihleri arasında Antalya Kaya Palazzo Otelinde düzenlenecek 37. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi’ne sizleri davet etmekten onur duymaktayız.

37. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi’nde arzumuz, sizlerin de katkısı ile bilimsel ve sosyal programın tüm meslektaşlarımızın beklentilerini karşılayacak düzeyde olmasıdır. Bu maksatla kongremizde Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi alanındaki tecrübelerin, yeni uygulamaların ve teknolojik yeniliklerin paylaşılması, ülkemizde hizmet sunan ilaç ve cihaz sektöründe faaliyet gösteren firmaların yeni ürünlerinin sizlerle buluşması amaçlanmaktadır.

Kendi alanlarında deneyimli olan davetli konukların sunacakları bilgilerin yeni ufuklar açması yanında, genç meslektaşlarımızın dinamik ve güncel bilimsel aktivitelerini ve bilimsel birikimlerini paylaştığı bir ortam sağlanacaktır. Kongre programında yer alan ve deneyimli hocalarımız tarafından gerçekleştirilecek olan TKBBV kursları ile KBB Okullarının eğitsel kursları konuya ilgi duyan meslektaşlarımızın mesleki gelişimleri için büyük fırsat olacaktır. Kongre programının birçok salonda aynı anda gerçekleştirilmesi ile tüm meslektaşlarımızın ilgi alanlarına yanıt verecek düzeyde panel, konferans ya da yuvarlak masa toplantısı yapılacaktır. Kongre boyunca meslektaşlarımızın yorgunluğunu unutturacak ve Cumhuriyet coşkusunu yansıtacak bir sosyal program hazırlanacaktır.

37. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi’nin meslek yaşantınızda unutulmaz şekilde yer alması dileğiyle, sizleri 28 Ekim-1 Kasım 2015 tarihleri arasında Antalya Kaya Palazzo Oteline beklemekteyiz.

Saygılarımla


Prof. Dr. Mustafa GEREK
Türk KBB ve BBC Derneği
37. Ulusal Kongre Başkanı


Prof. Dr. Fuat TOSUN
Türk KBB ve BBC Derneği 
37. Ulusal Kongre Sekreteri 
LookUs & Online Makale