Untitled Document

Genel Bilgiler

Kongre Tarihi ve Yeri
37. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi, 28 Ekim 1 Kasım 2015 tarihleri arasında Kaya Palazzo Hotel, Antalya’da gerçekleştirilecektir. 

Kongrenin Dili
Kongrenin resmi dili Türkçe'dir. Kongre süresince çeşitli salonlarda program doğrultusunda Türkçe'den İngilizce'ye, İngilizce'den Türkçe ye simultane çeviri yapılacaktır.

Kayıt ve Danışma
Kayıt ve danışma masaları Kaya Palazzo Hotel’de 28 Ekim 2015 günü saat 09.00'da açılacak ve tüm kongre süresince 07:00 - 20:00 saatleri arasında açık olacaktır. 

Yaka Kartı
Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında sergi alanlarında, poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Türk Tabipler Birliği Sürekli Eğitim Kredi Puanı

Kongremiz, Türk Tabipleri Birliği (TTB) tarafından kredilendirilecektir. TTB kredilerinin geçerli olabilmesi için kongre kayıt masasına TC Kimlik numaranızı yazdırmanızı rica ederiz.

Sergi Alanı
Kongre boyunca ilaç ve medikal cihaz firmaları ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılmış olan alanda sergileyecektir. Sergi alanı tüm kongre boyunca açık olacaktır.

Davet Mektubu
Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır. 

Eğitici Kurslar 
Kongre çerçevesinde, Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfı tarafından eğitici kurslar düzenlenecektir. Kurs kayıt, konu ve konuşmacıları ile detaylı bilgiler; duyurular ve internet sitesi aracılığı ile katılımcılara duyurulacaktır.

Katılım Belgesi, Program Kitabı ve Kongre Bildiri CD'si
Katılım belgeleri kongre bitiminde Kaya Palazzo Hotel’de bulunan ana kayıt masasından dağıtılacaktır. Kongre Program Kitabı ve Kongre CD'si kongre çantaları içerisinde yer alacaktır. 

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği Web Sitesi :
www.kbb.org.tr

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfı Web Sitesi : 
www.tkbbv.org.tr

 
LookUs & Online Makale